Naudingos nuorodos

Lyčių skirtumai ir lytinių hormonų įtaka

Mikro pasaulis

Smegenų – kompiuterio sąsaja

Mokslo įdomybės

Mokslas vaikams

Subalansuota vaikams bet tinka ir suaugusiems! Taip galima būtų pavadinti vieno žinomiausių mokslinių straipsnių leidėjų Frontiers Media sukurtą platformą vaikams. Leidėjai siekia, kad mokslas būtų prieinamas visiems, įskaitant ir mažuosius skaitytojus.

Hormoninės kontracepcijos įtaka

Tyrimų, nagrinėjančių hormoninės kontracepcijos poveikį moterų psichologinei gerovei, rezultatai nėra vienareikšmiški. Yra duomenų, rodančių, kad vartojami preparatai gali turėti tiek teigiamą, nuotaiką stabilizuojantį poveikį, tiek neigiamai veikti nuotaiką, emocinę gerovę. To priežasčių gali būti įvairių: pasirinkta tyrimo metodika, neįvertinimas skirtingų vartojamų preparatų, testavimo laikas, pasirinkta imtis.

Priklausomybė nuo narkotinių medžiagų

Smalsaujančius apie priklausomybes kviečiame paskaityti Integrative Neuroscience Association nario Mato Vitkausko paruoštą straipsnį apie priklausomybes nuo narkotinių medžiagų. Tema nėra lengva, bet kaip pavadinimas siūlo, kviečiame pasidomėti tuo prie kavos ar arbatos puodelio

Pasivaikščiojimas po Marsą

Nuo seniausių laikų žmonės kėlė akis į dangų svajodami apie nežemiškus pasaulius. Dabar galima ne tik pamatyti kaip atrodo Marso kanjonai, bet ir išgirsti įspūdingų kosmoso garsų.